Konkurs na Dzień Książki

W dniu 5 kwietnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie VIII Międzyszkolnego Konkursu na Kartkę Okolicznościową. W tegorocznej edycji programu uczestnicy konkursu wykonywali kartki z okazji Dnia Książki. Tradycyjnie już uczniowie klas pierwszych i drugich mieli za zadanie przygotować plastyczną wersję kartki z okazji święta książki. Trzecioklasiści, poza graficzną oprawą kartki, pisali życzenia dla książki. Do konkursu przystąpiło sześć starachowickich szkół, które nadesłały 25 prac.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w trzech kategoriach.

Wśród uczniów klas pierwszych nagrodzeni zostali:
I miejsce Katarzyna Cheda SSP STO,
II miejsce Diana Krzepkowska SP 11 oraz Maciej Grądziel SP 1,
III miejsce Patryk Sikora SP 11, wyróżnienie Julia Bzymek SP 1.
Nagrodzeni drugoklasiści:
I miejsce Amelia Pająk SP 1,
II miejsce Natalia Kamińska SP 11,
III miejsce Patrycja Lipiec SP 2 i Julia Rymarczyk SP 10,
wyróżnienie Julia Hrapkowicz SP 1.
Laureaci wśród klas trzecich:
I miejsce Maja Sosnowska SP 6,
II miejsce  Katarzyna Sokół SP 10,
III miejsce Daria Wróblewska SP 1,
wyróżnienie Alicja Różalska SSP STO.

Po uroczystym wręczeniu nagród, co jak łatwo się domyślić po temacie konkursu, książkowych oraz pamiątkowych fotografiach, zgromadzeni gości obejrzeli występ artystyczny pt.: „Sąd nad książką” w wykonaniu uczniów klasy III a, przygotowanych przez wychowawczynię panią Gabrielę Anyst.