Konkurs BricoMarche

W dniu 14 grudnia w sali Olimpia w Urzędzie Miejskim odbył się Finał Świątecznego Konkursu Plastycznego oraz kolędowanie z BricoMarche Starachowice. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Marek Materek. BricoMarche zaprosiło dzieci w wieku 6-15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, który polegał na wykonaniu kartki świątecznej lub ozdobieniu styropianowej bombki. Zgłosiło się 12 szkół i placówek, w tym nasza szkoła.
 W kategorii wiekowej 6-9 lat wygrał Maciej Kucharczyk z klasy III b z naszej szkoły.
Maciek poza nagrodą indywidualną wygrał 500 zł na organizację spotkania wigilijnego dla społeczności szkolnej.
Dodatkowo zostało wyróżnionych 50 prac. Każde z dzieci otrzymało prezent z rąk właścicieli BricoMarche - Anny i Mariusza Jurkiew.
Laureatami z naszej szkoły oprócz Maćka Kucharczyka zostali:
Lena Szymczak z klasy II
Michalina Włodarska z klasy III a
Jakub Głodzik z klasy III b
Joanna Woźniak z klasy III b
W dalszej części gali odbyła się licytacja nagrodzonych prac oraz wspólne kolędowanie. Część artystyczną przygotował teatr Daję Słowo działający przy fundacji Nasze Zdrowie.