Koncert dla Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku 22 stycznia zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość „Koncert życzeń dla Babci i Dziadka” przygotowali uczniowie klas IIa, IIb, IIIa, IIIb pod kierunkiem wychowawców p. R. Kwiecień, p. K. Karkochy-Jary, p. M. Kalisz, p. G. Anyst.  Wnuczęta na wstępie przypomniały jak ważną rolę Babcia i Dziadziuś pełnią w życiu każdego z nich. Dzieci umilały czas zaproszonym Gościom wierszem, piosenką i tańcem. Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowały w ten sposób za miłość, cierpliwość, opiekę i poświęcony czas. Na zakończenie występów złożyły swoim Babciom i Dziadziusiom życzenia, zaśpiewały „Sto lat”, „Wszystkiego dobrego” oraz wręczyły przygotowane prezenty. Zaproszeni goście przyjęli również życzenia złożone od pani wicedyrektor Magdaleny Lach – Zwierz.  „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.