Kochanym Babciom i Dziadkom

Styczeń jest miesiącem zimowym, zdarzają się jednak takie dni, kiedy każdemu robi się ciepło w sercu – to święto naszych Babć i Dziadków. W dniach 21-24.01 w naszej szkole odbyły się uroczyste spotkania z okazji dnia Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanych salach dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas Ia, Ib, IIb pod kierunkiem wychowawców dały popis swoich artystycznych umiejętności, zamieniając się w artystów, tancerzy, aktorów i piosenkarzy. Przygotowane programy były ciekawe, wesołe, a co najważniejsze dedykowane kochanym Babciom i Dziadkom.
Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Po występie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi laurkami oraz drobnymi prezentami oraz zaproszeni na słodki poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogli rodzice.  Nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami przy akompaniamencie pana Wojciecha Pociechy. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.
Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.