Kochamy nasze mamy

Dzień 26 maja – Święto Matki jedno z najpiękniejszych i najbardziej osobistych świąt w roku. Jedno słowo - mama, ile kryje w sobie treści? Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, tęsknoty, marzenia, miłość i dobro, ciepło rodzinne, szczęście, przywiązanie, przyjaźń i wiara w to wszystko, co piękne i szlachetne. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.
Józef Ignacy Kraszewski napisał „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska." Aby całym sercem podziękować swoim mamom za ten ogromny dar, Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agnieszki Krupy śle szczere podziękowania i najcieplejsze z serca płynące życzenia: dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu na co dzień, dumy z tego jakim człowiekiem jest Twoje dziecko oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
                                                                                                                           "