Kacper najlepszym uczniem w mieście

We wtorek 26 czerwca b.r. w sali „Olimpia” Urzędu Miejskiego w Starachowicach odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2011/2012. Było ono połączone z wręczaniem nagród dla szczególnie wyróżniających się w nauce absolwentów starachowickich szkół.
Zastępca Prezydenta Małgorzata Szlęzak serdecznie gratulowała uczniom osiągniętych sukcesów. Najlepszym uczniem w mieście w kategorii szkół podstawowych został uczeń naszej szkoły z klasy VI b Kacper Kiciński. Kacper uzyskał na koniec roku szkolnego średnią ocen 5,7 oraz zdobył maksymalną liczbę 40 pkt. ze sprawdzianu na zakończenie VI klasy, z którego pisania był zwolniony jako laureat kuratoryjnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego. Kacper jest również finalistą Konkursu Humanistycznego. W Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego „Święta obchodzone w krajach anglosaskich” zdobył I miejsce. Na II miejscu uplasował się w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrza Matematyki” i Ortograficznym oraz w Konkursie Historycznym „Polskie drogi do niepodległości”. Kacper jest laureatem wojewódzkiego etapu konkursu plastycznego „Ojczyznę kocham bardziej niż własne serce”. Gratulujemy mu i życzymy równie wielu sukcesów w gimnazjum.