Jasełka

Podtrzymując coroczną, piękną tradycję naszej szkoły uczniowie klasy IIa pod kierunkiem księdza Grzegorza Biniędy  i wychowawcy Bożeny Reszko, przygotowali i zaprezentowali Jasełka dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli i pasterzy. Przedstawienie jasełkowe przeplatały kolędy i pastorałki w wykonaniu chóru szkolnego, prowadzonego przez panią Barbarę Wrzosowską.
Jasełka wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, magiczny czas i radosną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.
Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor szkoły Jan Kuciapski, który podziękował uczniom za występ i złożył serdeczne życzenia świąteczne wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły. W imieniu Rady Rodziców życzenia świąteczne przekazał również przewodniczący Rady Rodziców pan Jarosław Warszawa.