IV Szkolna Gala Talentów

13 kwietnia 2018r. uczniowie klas IV-VII mogli zaprezentować swoje umiejętności przed społecznością szkolną na IV Szkolnej Gali Talentów. Tym razem rywalizowali w trzech kategoriach: „Co mi w duszy gra” - recytacja, taniec, układanie kostki Rubika.
„Wspólna praca nas wzbogaca” – występy dzieci z rodzicami. Ta konkurencja to nowość w naszej szkole. Uczniowie pokazali jak miło można spędzać czas z rodzicami. W tej kategorii swe talenty zaprezentowali: Feliks Zwierz z mamą Magdaleną, Karolina Warszawa z tatą Jarosławem, Krzysztof Domański z mamą Iwoną i Hubert Stojek z mamą Martą.
Trzecia kategoria „Śpiewanie we mnie zostanie” to popisy naszych wokalistek.
Jury w składzie: przewodnicząca pani Anna Gęborek, pani Anna Kierzkowska, pani Monika Wierzbińska, pan Wojciech Pociecha ogłosiło wyniki.
Tytuły Super Talentu przyznało:
w kategorii wokalnej – Agacie Grudzień
w kategorii „Co mi w duszy gra” – Ninie Nowak
w kategorii występ rodzica z dzieckiem – Krzysztofowi Domańskiemu z mamą Iwoną.
Wszyscy byliśmy pod wrażeniem występu naszych szkolnych artystów.