Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Wypoczęci, uśmiechnięci, z siłami do pracy rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po sukcesach uczniów w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych w poprzednim roku, po zdobyciu certyfikatów: "Szkoły w ruchu", "Bezpiecznej szkoły" oraz "Szkoły Odkrywców Młodych Talentów" chcielibyśmy utrzymać ten wysoki standard pracy także w tym roku. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkolnego, dyrektor Jan Kuciapski wygłosił krótkie przemówienie do uczniów klas starszych. Życzył im wielu sukcesów w nauce i sporcie.
Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla klas młodszych odbyła się nieco później, kiedy uczniowie klas starszych udali się do klas na powakacyjne spotkanie z wychowawcami.
Najbardziej przejęci byli zerówkowicze i ich rodzice. Dla nich to zupełnie nowa sytuacja.