Dzień Tolerancji

W dniu 16.11.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji uczniowie klasy II a przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny, który miał na celu uświadomienie dzieciom, że tak naprawdę każdy z nas jest inny i należy to szanować. Dzieci poznały również znaczenie słowa „tolerancja”. Po takim dniu na pewno zapamiętają, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niezależnie od pochodzenia i kultury zasługuje na szacunek i akceptację.

Dodatkowo rozstrzygnięty został konkurs plastyczny zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski: „Logo Tolerancji”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Wyróżnione osoby zostały nagrodzone brawami i upominkami.

I miejsce zajęła – Aleksandra Piotrowska klasa IIIb

II miejsce zajęła – Julia Korjat klasa Ib

III miejsce zajęła Weronika Kozłowska – klasa Ia

Wyróżnione zostały prace Igora Ćwika - klasa Ia, Julii Kurek – klasa IIa, Pauliny Zając – klasa IIIa

Wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i pomysłów.