Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 25 lutego miło nam było gościć dzieci i Rodziców na Dniu Otwartym Szkoły. To była niezapomniana okazja do tego, by zapoznać się z ofertą dydaktyczną i lokalową placówki oraz poznać nauczycieli w niej uczących. Przybyłych gości przywitała pani dyrektor Jadwiga Kicińska. Następnie uczniowie klas II, III i VI zaprezentowali przyszłym kolegom i koleżankom jak w jedynce od miesiąca września do czerwca jest wspaniale jak wiedzę w praktyce zdobywają i talenty rozwijają. Po części artystycznej wszyscy udali się na spacer po szkole podczas którego czekało na nich wiele atrakcji: zajęcia plastyczne, seans filmowy, mogli zagrać w gry bez prądu, potańczyć na zajęciach języka angielskiego. Uczestniczyli w zajęciach z mikroskopem, zobaczyli doświadczenia i eksperymenty w sali chemicznej. Były zabawy na dywanie interaktywnym, malowanie twarzy z Pippi, a na koniec długiego spaceru czekały łakocie, czyli „Małe co nieco Kubusia Puchatka”. Rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem, logopedą i psychologiem szkolnym.  Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się ponownie.