Dzień Otwarty Szkoły

Społeczność naszej szkoły z radością przywitała kandydatów dla klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych, którzy wraz z rodzicami odwiedzili naszą szkołę w Dniu Otwartym 18 marca 2014 roku. Dyrektor szkoły Jan Kuciapski powitał wszystkich gości. Następnie zapoznał rodziców z zasadami rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w nadchodzącym roku szkolnym. Rodzice mogli porozmawiać też z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, by mieć pewność na czym polega dojrzałość szkolna dziecka. Przebieg Dnia Otwartego uświetniły występy uczniów klas 0- III, nie zabrakło pięknych piosenek, tańców oraz dziecięcej opowieści o życiu naszej szkoły. Przybyli rodzice mogli spokojnie porozmawiać z Dyrekcją szkoły i nauczycielami w kawiarence, obejrzeć plakaty przedstawiające szkolną rzeczywistość. Dzieci zaś uczestniczyły w malowaniu twarzy, zabawach interaktywnych i sprawnościowym torze przeszkód. Już we wrześniu czekamy na naszych najmłodszych uczniów!