Dzień Otwartej Szkoły

Dnia 30 marca 2015r. odbył się „Dzień Otwarty” w naszej szkole. Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym spotkała się z rodzicami przyszłych kandydatów do klas zerowych i pierwszych. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem pt. „Królewska choroba” przygotowanym przez dzieci klas I-VI, następnie zaprezentowali swoje talenty uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody podczas „Dnia Talentów”.
Dyrektor szkoły Jan Kuciapski powitał wszystkich gości. Następnie zapoznał rodziców z zasadami rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w nadchodzącym roku szkolnym. Rodzice, wspólnie z dziećmi, uczestniczyli w ciekawych zajęciach interaktywnych, zajęciach ruchowych oraz zajęciach plastycznych. Mogli również zagłębić się w świat eksperymentów oraz przenieść się w krainę baśni za pomocą profesjonalnego makijażu. Dla dzieci, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, przygotowali loterię z nagrodami, witali serdecznie przybyłych gości wręczając im balony. Wszyscy mogli obejrzeć sale lekcyjne oraz porozmawiać z nauczycielami. W świetlicy szkolnej czekała na rodziców i dzieci kawiarenka pełna słodkości. Można było również obejrzeć wystawę prac naszych dzieci, oraz Kronikę szkolną. Było nam niezwykle miło gościć rodziców i dzieci w naszych szkolnych progach. Mamy nadzieję, że opuszczali mury naszej szkoły z pozytywnymi wrażeniami i poczuciem mile spędzonego czasu.