Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12.10.2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, przygotowany przez uczniów klasy 7a wspólnie z Małym Samorządem Uczniowskim. Uczestniczyli w nim dyrektor pani Jadwiga Kicińska, wicedyrektor pani Magdalena Lach-Zwierz, nauczyciele, pracownicy administracyjni oraz uczniowie. Młodzi artyści zaprezentowali w sposób humorystyczny jak ciężka, a zarazem przyjemna jest praca nauczyciela. Uczniowie podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pracę włożoną w codzienną edukację i wychowanie. Następnie pani dyrektor Jadwiga Kicińska złożyła wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia. Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom kartki okolicznościowe ze specjalnymi życzeniami.