Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wspólnie z Małym Samorządem Uczniowskim. Uczestniczyli w nim dyrektor pani Jadwiga Kicińska, wicedyrektor pani Magdalena Lach-Zwierz, nauczyciele, pracownicy administracyjni, zaproszeni goście oraz uczniowie.  Młodzi artyści zaprezentowali w sposób humorystyczny „Jeden dzień z życia siódmoklasisty”. Uczniowie podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pracę włożoną w codzienną edukację i wychowanie. Samorząd Uczniowski przygotował konkurs, w którym uczniowie wybierali Najmilszego, Najlepszego oraz Najmodniejszego Nauczyciela, Tytuł "Najmilszego" otrzymała pani Monika Major. "Najlepszym" została pani Agnieszka Krupa, a "Najmodniejszym" pani Aneta Trzos.  Następnie pani dyrektor Jadwiga Kicińska złożyła wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia. Życzenia złożył również w imieniu Rady Rodziców pan Jarosław Warszawa. Na zakończenie uczniowie wręczyli jabłka ze specjalnymi życzeniami.