Dzień Dziecka w Bibliotece Miejskiej.

Klasa 0a z okazji Dnia Dziecka gościła wraz z wychowawczynią w Filii nr 7 Biblioteki Miejskiej w Parku Kultury w Starachowicach.  Dzieci wysłuchały fragmentów książki o przygodach Scooby-Doo, czytanych przez p. M. Wosiek. Potem rozwiązywały zagadki i pokonywały tor przeszkód. W nagrodę wszyscy otrzymali zakładki do książek, balony-pieski oraz słodkości. Na koniec odbyła się loteria książkowa, w której każde dziecko wylosowało sobie książeczkę. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że mogły w tak fantastyczny sposób spędzić ten dzień. Następnego dnia dzięki gościnności wspaniałej mamy Adasia Kuminka dzieci były w Restauracji Bistro Manhattan na pysznych lodach. Taki Dzień Dziecka długo będą pamiętać. DZIĘKUJEMY!