Duży sukces siatkarek i siatkarzy

W dniu 19.03.2011roku w Iłży odbył się III turniej piłki siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Iłży. W turnieju wzięły udział zespoły z różnych szkół, zarówno z województwa mazowieckiego jak i świętokrzyskiego. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych, chłopców i dziewcząt.
 W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła drużyna uczennic naszej szkoły w składzie: Magda Nowak, Iwona Matusiewicz, Katarzyna Matusiewicz, Katarzyna Głowacka, Diana Nowak i Martyna Kosiarska.
W kategorii chłopców  nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Skład drużyny: Paweł Bernaciak, Grzegorz Cielecki, Dawid Rakowski, Dawid Heda, Krystian Kruk, Przemysław Zaborski i Kamil Bilski. Opiekunem zarówno chłopców jak i dziewcząt był pan Krzysztof Mikos.