"Champion of English 2017"

W piątek 7 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach, odbył się VI Miejski Konkurs Języka Angielskiego “Champion of English 2017”. Do udziału zgłosili się uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych niemal ze wszystkich szkół podstawowych ze Starachowic. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: z klas czwartych - Martyna Jakubowska (4b) i Amelia Świercz(4a), z klas piątych: Julia Bzymek(5b) oraz Malwina Szmiłyk(5a), a z klas szóstych Michał Rokita i Krzysztof Domański (6a).
Uczniowie przez godzinę zmagali się z testami w języku angielskim sprawdzającymi znajomość słownictwa, gramatyki, funkcji językowych oraz umiejętności czytania ze zrozumieniem. Spośród naszych uczniów najlepszy okazał się Michał Rokita, który zajął trzecie miejsce w konkursie.
Gratulujemy mu świetnej znajomości języka angielskiego!!!