"Brzydkie Kaczątko"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji  uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami przygotowali plakaty nawiązujące do tematyki dnia. Pracę poprzedziły pogadanki dotyczące tego niezmiernie ważnego zagadnienia. Plakaty można oglądać na tablicy tematycznej. Dodatkowo dzieci z klasy III a pod opieką wychowawcy Magdaleny Lach-Zwierz przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. ”Brzydkie Kaczątko".
Zwróciły w nim uwagę na istotę problemu, jakim jest równość między dziećmi, pomimo różnic. Uczniowie swoją aktorską grą i śpiewem przekonali zebranych, że każdy człowiek zasługuje na szacunek. Dzieci prezentowały się pięknie w barwnych, kolorowych kostiumach, przygotowanych przez niezawodnych, jak zawsze rodziców. Ta wyjątkowa lekcja wychowawcza na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów!