Bożonarodzeniowe kolędowanie

Uczniowie naszej szkoły byli świadkami niecodziennego widowiska bożonarodzeniowego. W tym roku uczniowie klasy Va, pod kierunkiem pani Anety Trzos i księdza Przemysława Wójcika, przygotowali jasełka inne niż zwykle. Przedstawienie miało na celu ukazanie ducha świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie pokazali historię człowieka, który mimo własnych problemów starał się zawsze nieść pomoc bliźnim. Dzięki tej historii uświadomiliśmy sobie, że pochłonięci własnymi sprawami, w codziennej gonitwie gubimy to, co powinno być istotą naszego przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Żyjąc tylko dla siebie, nie zauważamy potrzeb innych. Powinniśmy umieć otworzyć drzwi swoich domów i własne serca dla każdego z naszych bliźnich. Bożonarodzeniowe spotkanie uświetnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Artura Bińka i Kamila Powrózka.