"Bieg Niepodległości Starachowice"

W niedzielę 11.11.2018r. na zakończenie tygodnia obchodów niepodległości w naszej szkole, uczniowie klasy 5b i 8b wraz z wychowawczyniami i rodzicami wzięli udział w  „Biegu Niepodległości Starachowice - Biegu Stulecia", którego start rozpoczął się przy Pomniku Niepodległości i zakończył na  Szlakowisku. W biało - czerwonych koszulkach z orłem na piersi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w biegu na symbolicznym dystansie 1918 metrów, zdobywając pamiątkowe medale, a najlepsi dodatkowo puchary:
kategoria K 12-16: II miejsce Dominika Adamus (8b), III miejsce Laura Niewczas (8b)
kategoria K 8-11: II miejsce Tosia Wiewiórka (5b), III miejsce Nikola Bańka (5b).
Bardzo dobrze pobiegli również uczniowie naszej szkoły Karol Przygoda (kategoria M 8-11) oraz Zosia Tulik (kategoria K 0-7) zdobywając najwyższe miejsce na podium.