"Bezpieczne życie"

Dnia 11.06.2014r. odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji programu „Raz, dwa, trzy, bądź bezpieczny i Ty”, w którym uczestniczyli przedstawiciele Komendy Policji - Bernadetta Celary, Piotr Zieliński oraz członek Rady Bezpieczeństwa Szkoły Jarosław Warszawa. Klasy trzecie przygotowały inscenizację pt. „Bezpieczne życie”, którą obejrzeli uczniowie klas 0-III oraz zaproszeni goście. Inscenizację uzupełniała prezentacja multimedialna pokazująca działania w ramach programu.  Na zakończenie części artystycznej wszyscy uczniowie i nauczyciele zaśpiewali piosenkę pt. „Nasza Policja”. Spotkanie było również doskonałą okazją  do podsumowania konkursu pod hasłem „Bezpieczny wypoczynek nad wodą".  Zaproszenie goście oraz uczniowie mieli również okazję obejrzeć wystawę zdjęć, przedstawiających działania projektowe.