Bal karnawałowy

Czas karnawału to czas zabaw szkolnych. W sobotę 24 stycznia 2015 roku w Jedynce zamiast dzwonka słychać było muzykę. Na tradycyjnym balu karnawałowym bawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III. Kreatywność rodziców przygotowujących stroje dla swoich pociech nie miała granic. Kolorowe korowody księżniczek, rycerzy, czarownic i piratów wesoło pląsały w rytm skocznych melodii. W atmosferę radosnej zabawy wprowadził pan Wojciech Pociecha. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach. W trakcie zabawy  dokonano wyboru króla i królowej balu. Krótka przerwa podczas zabawy była dla uczniów chwilą wytchnienia i okazją do skosztowania pyszności przygotowanych przez rodziców w salach lekcyjnych. Dzieci bawiły się wspaniale. Wśród przebierańców trudno było niekiedy rozpoznać uczniów naszej szkoły. Zabawa 2015 pozostanie na długo miłym dla wszystkich dniem i ... wspomnieniem!