Babciom i Dziadkom - wnuczęta

Uczniowie klas 1a, 1b i 3b wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczystą akademię, na którą zaproszono szczególnych gości – babcie i dziadków. Były wiersze, skecze, tańce i piosenki. Nie mogło zbraknąć również tradycyjnego „Sto lat”. Akademię zakończono wręczeniem laurek i serc, samodzielnie wykonanych przez wnuczęta.  Na zebranych w tym szczególnym dniu seniorów czekała jeszcze jedna niespodzianka: zabawa taneczna i poczęstunek. Do tańca przygrywał szkolny pedagog - pan Wojciech Pociecha, a smakołyki zostały przygotowane przez rodziców i wychowawczynie.                                          Wszyscy bawili się wyśmienicie i zapewne jeszcze długo pamiętać będą tę niezwykłą zabawę karnawałową.