24. Finał WOŚP

"24 finał łączy nas ze wszystkimi ludźmi dobrej woli na całym świecie. Ten nieprawdopodobnie piękny i radosny dzień czyni nas lepszymi dla siebie i dla innych, Zrób wszystko, abyś przeżył go najwspanialej i pokazał innym, że idea wolontariatu pomaga lepiej żyć". Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka już za nami. W tym roku WOŚP po raz kolejny zbierała pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
My również, tak jak w poprzednich latach, przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji. W dniu  8 stycznia zbieraliśmy pieniądze w naszej szkole. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli  udało nam się zebrać 288 złotych i 84 grosze, którymi zasililiśmy konto WOŚP. W naszej szkole zbiórkę pieniędzy przeprowadzili Natalia Górska, Kinga Kocjan i Sebastian Samsonowski (członkowie Szkolnego Koła PCK) wraz z opiekunem panią Agnieszką Krupą. W tym roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze w dniu 10 stycznia zbierali pieniądze również na ulicach naszego miast.